BELEDİYE BAŞKANLARIMIZ

           Adı ve Soyadı                                                   Görev Süresi

 Ala GÜVEN

1905 – 1908

 Hamit YILMAZ

 1926 – 1930

 Abdulkadir VURAL (3 Dönem)

 1931 – 1946

 Hamit KAYA

 1947 – 1951

 Hasan ÖZAYDIN (3 Dönem)

 1952 – 1958

 Ahmet NECİMOĞLU (2 Dönem)

 1959 – 1960

 Ragıp BİLGİNER (Askeri Şube Başkanı)

 01.06.1960 – 04.06.1960

 Ertuğrul TUNÇ (Kaymakam)

 04.06.1960 – 19.07.1960

 Kamuran OYKUR (Kaymakam)

 19.07.1960 – 20.06.1961

 Fehametin ALTUN (Kaymakam)

 01.08.1961 – 20.11.1963

 Ahmet NECİMOĞLU

 1963 – 1966

 Hasan ÖZAYDIN

 1966 – 1968

 Mahmut ÖNEN

 1968 – 1973

 Hasan ÖZAYDIN

 1973 – 1974

 M.Birol NECİMOĞLU

 1974 – 1977

 Hasip NECİMOĞLU (3 Dönem)

 1977 – 1980

 Atilla DİNÇER (Kaymakam)

 1980 – 1982

 Mustafa İNGENÇ (Kaymakam)

 1982 – 1984

 Hasip NECİMOĞLU

 1982 – 1989

 Bedirhan MERCAN

 1989 – 1994

 Hasip NECİMOĞLU

 1994 – 1999

 Ayşe KARADAĞ

 1999 – 2004

 Ramazan KAPAR

 2004 – 2009

 Çağlar DEMİREL

 2009 – Devam Ediyor